FAQ - často kladené otázky Musel jsem přeinstalovat systém (mám nový počítač) a program se mi spustil v "Neregistrované verzi", přestože jsem se již jednou registroval. Musím se registrovat znovu?

    Po nainstalování programu na nový počítač je nutné zjistit Sériové číslo v programu (v nabídce Nápověda -> O programu). Poté prosím navštivte stránku pro registrované uživatele, kde zadejte Váš e-mail, na který byl program registrován, a nové sériové číslo. Poté Vám budou zaslány registrační údaje platné pro nově nainstalovanou verzi programu Nezmeškej. Registrační údaje je možné vrámci jedné registrace aktualizovat maximálně 5x.


 Chtěl bych program Nezmeškej používat doma i v práci. Jsou v tomto případě nutné 2 registrace?

    Pokud bude program sloužit pouze pro Vaši potřebu, stačí, když se zaregistrujete pouze jednou. Není tedy nutné platit registrační poplatek dvakrát. Předání registračních údajů jiné osobě ovšem může být kvalifikováno jako trestný čin...


 Po nainstalování novější verze se z programu ztratila všechna data.

    Novější verzi programu je vždy nutné nainstalovat do stejného adresáře, ve kterém byla původní verze (standardně nabízený při instalaci). V případě, že byl program nainstalován do jiného adresáře, je nutné zkopírovat soubor data.ini z původního do nového adresáře.